با 5 تولید کننده برتر تهویه مطبوع جهان آشنا شوید!

بهبود کیفیت هوای داخلی در ساختمان های اداری تجاری به یک اولویت تبدیل شده و مدیران تأسیسات را در همه جا با چالش تضمین ایمنی محل کار برای همه کارکنان مواجه می‌کند. حفظ شرایط بهینه در محل کار از جمله هوا، روشنایی و دما ضروری است.

با 5 تولید کننده برتر تهویه مطبوع جهان آشنا شوید!

فهرست مطالب

5 تولید کننده برتر تهویه مطبوع جهان

آلودگی هوای هند در طول زمستان به علت تمرکز بالای آلاینده ها در قسمت های پایینی جو و همینطور جو سنگین ناشی از ترقه بازی های مردم در طول جشنواره هایی مانند دیوالی به چندین برابر خود می رسد.

در کشور خودمان نیز، این روزها مازوت یا همان نفت کوره متهم اصلی آلودگی هوا است؛ سوختی که در اکثر کشورهای پیشرفته به عنوان سوختی ارزان و آلاینده به حساب می آید، به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اتاق تهران، در شرایطی در روزهای گذشته بخشی از صنایع بزرگ از جمله کارخانه های سیمان و نیروگاه ها به علت آلودگی هوا مورد اتهام مازوت سوزی قرار گرفته اند که فعالان حوزه صنعت می گویند به اجبار و به علت قطع مکرر گاز به سمت مصرف سوخت دوم رفته اند و اصلا تمایلی به مصرف سوخت مازوت ندارند.

پایگاه داده کیفیت هوای سازمان جهانی بهداشت (WHO ) عنوان می نماید که از هر 10 نفر روی زمین 9 نفر در هوای بسیار آلوده تنفس می کنند. با رشد خطرات سلامتی و تهدید همیشگی ناشی از کووید در شرایط فعلی، ضروری است که مراقب کیفیت هوایی که چه در فضای باز و چه در داخل ساختمان تنفس می کنیم، باشیم.

برای مثال، بیشتر زمان یک کارمند در دفتر وی سپری می گردد و کیفیت پایین هوای داخل دفتر می تواند منجر به بهره وری پایین و غیبت او از کار، افزایش هزینه های درمانی و در نهایت بروز بیماری های مزمن شود.

در واقع، بهبود کیفیت هوای داخلی در ساختمان های اداری تجاری به یک اولویت تبدیل شده و مدیران تأسیسات را در همه جا با چالش تضمین ایمنی محل کار برای همه کارکنان مواجه می‌کند. حفظ شرایط بهینه در محل کار از جمله هوا، روشنایی و دما ضروری است. به طور خلاصه، نگرانی فزاینده ای در بین مشاغل برای بهینه سازی و حفظ کیفیت هوای داخل ساختمان (IAQ) برای بهره مندی از سلامت کارکنان وجود دارد.

5 تولید کننده برتر تهویه مطبوع جهان

زیمنس (Siemens)

راه حل های تهویه مطبوع زیمنس باعث افزایش بهره وری انرژی، بهره وری، راحتی و بهبود عملکرد ساختمان و کیفیت هوای داخلی می شود. سری Climatix زیمنس مجموعه ای جامع از راه حل های کنترل HVAC قابل انعطاف و مقیاس پذیر را ارائه می دهد. Climatix برای یونیت های پشت بام، چیلرها، پمپ های حرارتی، واحدهای هواساز، واحدهای فن کویل، واحدهای تهویه مطبوع با دقت بالا و پست های گرمایش یا سرمایش منطقه ای در نظر گرفته شده است. طراحی مدولار، امکان سازگاری و مقیاس پذیری، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها را فراهم می سازد.

75F

75درجه فارنهایت پیشروترین شرکت ارائه دهنده سیستم های مدیریت ساختمان مبتنی بر اینترنت اشیا (IoT ) در جهان است. آن هاکه از IoT و محاسبات ابری جهت پیش‌بینی، نظارت و مدیریت عناصر مختلف به روشی فعال استفاده می‌کنند.  نیازهای آن به دما، روشنایی، کیفیت هوا و مدیریت مصرف انرژی است. 75F راه جدیدی برای کنترل مناطق HVAC ارائه کرده است که از فلسفه طراحی اینترنت اشیا و قدرت کلود استفاده می کند.

از طریق راه اندازی مستمر، به حفظ تعادل عالی گرما و سرما در تمام مدت کمک می کند. این شرکت همچنین راه‌حل‌هایی برای بهینه‌سازی هوای بیرون، اتوماسیون و کنترل روشنایی، و مدیریت کیفیت هوای داخل ساختمان و غیره نیز دارد.

 

Schneider– Schneider Heating & Air Conditioning

شرکت اشنایدر یکی از پیشروها در گرمایش، سرمایش، تهویه و کیفیت هوا است. آنها در نگهداری، سرویس و تعمیر تجهیزات تهویه مطبوع و کیفیت هوای داخلی برای خانه ها و مشاغل کوچک متخصص هستند. اشنایدر به علت استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و ابزار ها برای سیستم های HVAC ، در جهان شناخته شده است. در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید تجاری، از شیرها، کلیدها و دمپرها برای کنترل دما، رطوبت، مصرف انرژی و فشار استفاده می شود.

 

Coleman– Coleman® HVAC

شرکت کلمن دارای سابقه طولانی در ساخت محصولات گرمایشی و تهویه مطبوع قابل اعتماد و نوآور است. Coleman® HVAC با محصولات و خدمات جدیدی که برای حل مشکلات طراحی شده اند، همچنان پیشرو در صنعت تهویه مطبوع  است. این شرکت با تولید تجهیزات تهویه مطبوع به سالم تر، کارآمدتر و راحت تر کردن هر محیطی در طولانی مدت کمک می کند. برای دستیابی به این هدف، آنها با خدماتی همچون سیستم های بهسازی، نصب کاملاً جدید، حتی یک تماس تعمیر و نگهداری ساده را نیز تحت پوشش قرار می دهند.

 Daikin

برند دایکین نظارت و عیب یابی تجهیزات تهویه مطبوع را از راه دور بدون سیستم اتوماسیون ساختمان آسان کرده است. فناوری متصل آن ها مدیریت دارایی ها را آسان تر می کند و به شما امکان می دهد سیستم تهویه مطبوع خود را از هر کجای دنیا در هر دستگاه متصل بررسی کنید. با کنترل‌هایی که قبلاً برای هر برنامه تنظیم شده‌اند، فناوری متصل Daikin نیز راه‌اندازی را سریع‌تر می‌کند. صاحبان ساختمان و مدیران تأسیسات دوست دارند بتوانند  در هزینه و زمان و عیب یابی صرفه جویی کنند و همچنین ابزارهایی را در اختیار داشته باشند تا مطمئن شوند که سیستم تهویه مطبوع در بهترین حالت خود با کمترین هزینه کار می کند.

منابع

https://www.cxotoday.com/specials/top-5-companies-to-consider-for-ensuring-better-indoor-air-quality-in-commercial-buildings/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

011
مطالب مرتبط