باکس 4تایی اخبار و رویداد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. نوشته‌ها

Kepopuleran Situs Slot Nexus Gacor Di Dunia

Kepopuleran Situs Slot Nexus Gacor Di Dunia Situs Slot Nexus telah menjadi semakin populer di barisan pemain judi online di seluruh dunia. Tapi, dengan rekam jejak ini,…
لیست قیمت برای خرید و فروش چیلر تراکمی

لیست قیمت برای خرید و فروش چیلر تراکمی

چیلر های تراکمی بخش مهمی از سیستم های تهویه مطبوع به شمار می روند که وظیفه حذف کردن حرارت اضافی تولید شده در یک سیستم را بر عهده دارند. در حقیقت چیلر های تراکمی سرما تولید نمی کنند؛ بلکه گرما را از بین می برند و به این روش محیط را خنک می کنند و دمای سیستم را متعادل نگه می دارند. این تجهیزات اهمیت بالایی در صنایع دارند و برای خرید چیلر تراکمی نیاز به کسب اطلاعات درباره این محصول صنعتی وجود دارد.

نمایشگاه تاسیسات 1402

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، سیستم ‎‌های سرمایشی و گرمایشی تهران ۱۴۰۲

شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه می‌توانند قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به مخاطبان نشان دهند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره‌مند شوند. این نمایشگاه از تاریخ 13تا 16مهر ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و صاحب‌نظران و فعالان این حوزه در یک محیط کاملاً تخصصی و تجاری دور یکدیگر جمع شده و اطلاعات و محصولات خود را به اشتراک می‌گذارند. این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای ارائه محصولات است.