شرکت تکوژن در AHR 2023 از چیلر هوشمند هیبرید درایو خود رونمایی کرد!

یک شرکت تأمین کننده ی انرژی پاک با هدف ارائه تجهیزات برقی، گرمایشی و سرمایشی در محلی بسیار کارآمد و تمیز، با خوشحالی اعلام می کند که چیلر هوشمند تکوچیل هیبریدی درایو هوا خنک خود (“Hybrid-Drive”) را در AHR 2023، بزرگترین نمایشگاه تجاری HVAC در آمریکای شمالی، در معرض دید عموم قرار می دهد.
  • خانه
  • اخبار چیلمن
  • شرکت تکوژن در AHR 2023 از چیلر هوشمند هیبرید درایو خود رونمایی کرد!

شرکت تکوژن در AHR 2023 از چیلر هوشمند هیبرید درایو خود رونمایی کرد!

فهرست مطالب

شرکت تکوژن در AHR 2023 از چیلر هوشمند هوا خنک هیبرید درایو خود رونمایی کرد!

WALTHAM, M، بیست و چهارم ژانویه 2023 (GLOBE NEWSWIRE) – با مسئولیت NewMediaWire (OTCQX: TGEN): یک شرکت تأمین کننده ی انرژی پاک با هدف ارائه تجهیزات برقی، گرمایشی و سرمایشی در محلی بسیار کارآمد و تمیز، با خوشحالی اعلام می کند که چیلر هوشمند تکوچیل هیبریدی درایو هوا خنک خود (“Hybrid-Drive”) را در AHR 2023، بزرگترین نمایشگاه تجاری HVAC در آمریکای شمالی، در معرض دید عموم قرار می دهد.

 

چیلر Hybrid-Drive به طور یکپارچه قادر به ترکیب دو منبع انرژی، گاز طبیعی مقرون به صرفه و برق شبکه ای می باشد و تا 50 درصد هزینه‌های عملیاتی کمتری را نسبت به سایر چیلرها به مشتریان تحمیل نموده و همچنین انعطاف‌پذیری بیشتری را با منبع دوگانه ارائه می نماید.

هنگامی که تامین نیروی موتور Hybrid-Drive از گاز طبیعی چیلر انجام می پذیرد، آب خنک برای تهویه مطبوع و همچنین گرمای مازاد حاصل از فعالیت موتور برای تولید آب گرم قابل استفاده بازیابی می شود. رقبای فعلی حاضر در بازار، ردپای بیشتری از گاز گلخانه ای از خود نشان می دهند.

آنها همچنین هزینه عملیاتی بالاتری داشته و برای تولید آب گرم نیاز به یک دیگ بخار جداگانه دارند.

Hybrid-Drive قادر است تا با ردیابی ورودی های شبکه برق، صرفه جویی اقتصادی و یا کاهش گازهای گلخانه ای را بهینه سازی کند. تولید نیروی برق حاشیه ای در ایالات متحده در حال حاضر به ویژه در دوره های اوج تقاضا، عمدتاً مبتنی بر سوخت های فسیلی بوده و بنابراین مشتریانی که بتوانند از آب سرد و آب گرم تولید شده توسط چیلر استفاده کنند، هم از کمترین هزینه عملیاتی و هم از کمترین میزان گاز گلخانه ای بهره مند خواهند شد. Hybrid-Drive می‌تواند با استفاده از انرژی های تجدید پذیر در جهت تامین نیروی شبکه الکتریکی، کاهش گازهای گلخانه‌ای را به حداکثر رسانده و زمانی که شبکه در حال تولید گازهای گلخانه‌ای بیشتر است، می‌تواند از آن در جهت بهبود قدرت موتور استفاده نماید. علاوه بر این، هنگامی که قیمت برق در دوره های تقاضای بالاتر می رود، Hybrid-Drive می‌تواند با کارکرد بیشتر، قدرت موتور را بهبود بخشیده و سپس همزمان با افت قیمت‌ها، عملکرد پیشین خود را در شبکه پی گیرد و به این ترتیب مشتریان را قادر می‌سازد تا با نوسان هزینه‌های شبکه برق و انتشار گازهای گلخانه‌ای، در جهت بهینه سازی عملیات گام بردارند.

همچنین در شرایط قطعی برق، Hybrid-Drive می‌تواند به نیروی موتور تکیه نموده و در شرایط عدم دسترسی به شبکه برق، فرآیندهای حیاتی مورد انتظار را عملیاتی سازد. انتظار می رود Hybrid-Drive برای کاربردهایی مانند کشاورزی محیط کنترل شده (CEA)، مراقبت های بهداشتی، آموزش، اجاره چیلر و خنک کننده فرآیند صنعتی مناسب باشد. سرمایه‌گذاری در نسل جدید چیلرهای Hybrid-Drive این امکان را به مشتریان می دهد تا از %40 اعتبار مالیاتی سرمایه گذاری فدرال بهره مند شوند.

ما از راه اندازی چیلر Hybrid-Drive خود در ماه های آتی بسیار هیجان زده هستیم و از این بابت خرسندیم که می توانیم عرضه محصولات Tecochill را گسترش داده و بخش بزرگتری از بازار را به چیلرهای خود اختصاص دهیم و ادعا می نماییم که طرح ما مزایای اقتصادی و زیست محیطی قابل توجهی را برای مشتریان به ارمغان می آورد. بنجامین لاک، مدیر عامل Tecogen عنوان می نماید: ما مشتاقانه منتظر ملاقات با مشتریان و برگزار کنندکان نمایشگاه AHR 2023 در آتلانتا هستیم.

درباره تکوژن

شرکت تکنوژن مسئول طراحی، تولید، نصب و نگهداری محصولات تولید همزمان با راندمان بالا از جمله سیستم‌های ترکیبی گرمایشی و برقی، سیستم‌های تهویه مطبوع و آبگرمکن‌های با راندمان بالا برای کاربردهای مسکونی، تجاری، تفریحی و صنعتی می باشد. محصولات مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سازگار با محیط زیست این شرکت برای تولید انرژی تقریباً آلاینده‌های معیاری را حذف کرده و ردپای کربن مشتریان را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

011
مطالب مرتبط