چیلر با فناوری توربوکور، فرآیند صنعتی کاغذدیواری را ارتقا می‌دهد

  • خانه
  • اخبار چیلمن
  • چیلر با فناوری توربوکور، فرآیند صنعتی کاغذدیواری را ارتقا می‌دهد

چیلر با فناوری توربوکور، فرآیند صنعتی کاغذدیواری را ارتقا می‌دهد

فهرست مطالب

چیلر توربوکور در صنعت کاغذ سازی

همانطور که میدانید قبوض برق کارخانه‌های بزرگ به علت مصرف هنگفت برق می‌تواند به هزاران یورو در ماه برسد، شرکت دانفوس راه حلی را برای مرتفع کردن این مشکل ایجاد کرده است:
بازدهی سامانه‌های توربوکور، سادگی آن‌ها، زمان اندک موردنیاز برای پایش و نگه‌داری و نیز کاهش خرابی‌های مرتبط، عوامل کلیدی هستند که در انتخاب دستگاه توربوکور شرکت دانفوس، جهت شرکت مایاک پرینت روسیه، نقش مهمی داشته‌اند.
شرکت مایاک پرینت با مسئولیت محدود، کمپانی‌ روسی است که تولید ویژه آن، کاغذدیواری‌های PVC یا پلی وینیل کلریدی (متحرک‌ترین و تطبیق‌پذیرترین پلاستیک جهان) است. تولید کاغذ دیواری دارای فرآیند فنی پیچیده‌ای است؛ طوری که نیاز دارد در مراحل مختلفی به‌دقت دچار کاهش دما شود تا شکل برجسته ی روی آن پایدار مانده و برای نمونه، رنگ به‌صورت یکنواخت روی آن قرار بگیرد.
در انتهای کار، این شرکت مایاک پرینت کیفیت بالای محصول نهایی را تضمین می‌کند.
اخیراً، شرکت دانفوس چهارمین سامانه سرمایشی و خط رنگ‌پاشی کاغذ دیواری را، راه‌اندازی کرد که توسط گروه ترموکول(گروه موجود در شرکت) مدیریت شد.
این سامانه سرمایشی که بر اساس دو کمپرسور معکوس( یک کمپرسور گازی که با یک مبدل جریان مستقیم به متناوب کار می‌کند) TTS300 توربوکور دانفوس، کار می‌کند، سیستم تبرید(سرمایش) پربازدهی است که بدون استفاده از روغن کمپرسور کار می‌کند. به علت نبود سیستم روغن‌کاری، طراحی و نگه‌داری(پایش سیستم) سامانه‌ی سرمایش(سردکن)، به‌صورت قابل‌توجهی ساده است وبدلیل اینکه هیچ جفت ‌نیروی اصطکاکی(اجزای روتور و استاتور یک سیستم دوار، تحت نیروی محرک اعمال‌شده، در تماسی لغزشی کار می‌کنند تا جفت‌نیروهای اصطکاکی را تولید کنند) در کمپرسور وجود ندارد، سایش مکانیکی(حرکتی) حذف می‌شود. به دلیلی مشابه، هیچ اتلاف بازدهی به علت عدم وجود نیروهای اصطکاکی وجود ندارد. علاوه بر این، مدیر فنی گروه ترموکول، توضیح می‌دهد که جریان شروع فعالیت کمپرسور توربوکو، بیشتر از 5 آمپر نمی‌رود؛
مدیر، پشتیبان تولیدی توربوکور در روسیه و کشورهای CIT در شرکت دانفوس می‌گوید: تعداد سامانه‌های دارای کمپرسور توربوکو دانفوس، سال‌به‌سال در روسیه و کشورهای (CIS) ( تحادیه‌ای شامل برخی از جمهوری‌های مستقل اتحاد جماهیر شوروی سابق است) در حال افزایش است. آن‌ها بهترین بازدهی صنعتی خود را در تهویه مطبوع، سرمایش IT (پاسخ‌های سرمایش و کنترل رطوبت و دمای هوا در مراکز داده ICT و نقاط مرتبط با کاربردهای مخابراتی) و کاربردهای صنعتی ثبت کرده‌اند.

کارخانه کاغذدیواری شرکت مایاک پرینت
یک چاپ کننده کاغذدیواری در شرکت مایاک پرینت
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

011
مطالب مرتبط